Çerez Örnek
canlı destek

ULUSLARARASI SAĞLIK, ESTETİK VE MEDİKAL KARİYER FUARI (usemkariyerfuari.org)

Ülkemizde ve dünyada; sağlık, estetik ve medikal alanında çalışan firmalar, kamu kurum ve kuruluşları,  araştırmacılar, sağlık profesyonelleri, üniversite öğrencileri ve mezunlar, sağlık alanında eğitim gören lise öğrencileri Uluslararası Sağlık, Estetik ve Medikal Kariyer Fuarı’nda buluşuyor. Sağlık alanına ilgili duyan herkesin katılımına açık olan fuar, 17-18 Şubat 2023 tarihlerinde Fuar İzmir A Holünde Ege Üniversitesi başkanlığında gerçekleşecek. Uluslararası Sağlık, Estetik ve Medikal Kariyer Fuarı; Ege Üniversitesi başkanlığında,  icra kurulu üniversiteler;  Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Uşak Üniversitesinin paydaşlığında ve bölge üniversitelerinin iş birliğiyle gerçekleştirilecektir.

“Sağlık”, “estetik” ve “medikal” alanlarında güncel gelişmelerin ve yeniliklerin konuşulacağı Uluslararası Sağlık, Estetik ve Medikal Kariyer Fuarı’nda öğrenci ve mezunlar; bu alanda önde gelen firmaların insan kaynakları yetkilileri ile iş/staj ve kariyer fırsatlarına yönelik ilk ağızdan bilgi alabilecekler. Sağlık profesyonellerinin de yer alacağı Fuar’da; çeşitli kişisel ve mesleki gelişim etkinliklerine, panellere, sertifika ve eğitim programlarına, mülakat simülasyonlarına ve firmaların İK temsilcileriyle yapılacak mülakatlara katılabilecektir.

YETENEK KAPISI 

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi, öğrenci ve mezunların nitelikli istihdamına katkı sağlamak amacıyla bir dijital platform olan ‘Yetenek Kapısı’nı üniversitelerin hizmetine sunmuştur. Kariyer Merkezleri’nin ihtiyaçlarına göre hazırlanan ‘Yetenek Kapısı’ gençler ve işverenlerin zamandan ve mekândan bağımsız şekilde sürekli iletişimde kalabilmelerini sağlamaktadır.  Öğrenciler ve mezunlar, ‘Yetenek Kapısı’nda profil oluşturarak, kariyer ağına ilk adımı atabilecek; oluşturulan profil aracılığıyla, kariyer fuarları, etkinlikler ve eğitimlere ulaşabileceklerdir. Ayrıca ‘Yetenek Kapısı’ işverenler için de doğru ve hızlı insan kaynağına ulaşmayı kolaylaştıracaktır. 

Öğrenciler fuara yetenekkapisi.org adresinden kayıtlarını yaptırabilirler. 

Nasıl Kayıt Olunur Videosu için TIKLAYIN

Fuar Tanıtım Dosyasını incelemek için TIKLAYIN

 

 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ